قالیشویی ثامن مشهد

خشکشویی مبلمان و خوشخواب

خشکشویی مبلمان و خوشخواب

مبل شویی و خوشخواب شویی تخصصی قالیشویی ثامن در مشهد، ارائه دهنده کلیه خدمات خشکشویی مبلمان در محل در سراسرمشهد، خشکشویی انواع مبلمان های اداری، مسکونی، سینماها و سمینارها توسط شامپو های درجه یک ایرانی و پرسنلی مجرب، متعهد و آموزش دیده.

دلایل نیاز به مبل شویی

مبل شویی توسط قالیشویی ثامن با استفاده از دستگاه رادکتور و شامپوی تگزافن انجام می‌شود. خشکشویی مبلمان توسط افراد حرفه‌ای و متخصص انجام می‌شود. نوع سختی فرچه متناسب با جنس پارچه‌ی مبلمان شما انتخاب می‌شود به‌این‌ترتیب آسیبی به پارچه مبلمان شما نمی‌رسد. فوم‎های سرد و گرم که در ساخت مبل استفاده می‌شود نیز یکی از دلایل انتخاب فرچه‌های سخت و نرم می‌باشد.
مبل‌ها و میزها بخشی از منزل ما هستند که امکان کثیف شدن آن‌ها بسیار زیاد است.
همچنین این‌ها از وسایل لوکس و تقریباً گران‌قیمتی به شمار می‌روند که امکان تعویض آن‌ها را به خاطر کثیف شدن با مشکل مواجه می‌کند. همچنین تا زمانی که شما می‌توانید از خدمات تخصصی قالیشویی ثامن  برای خشکشویی مبلمان استفاده کنید تعویض آن‌ها کار اشتباهی است. اگر مبل شما کیفیت و کارایی لازم را دارد برای تمیز کردن آن با ما تماس بگیرید. ما در کارخانه قالیشویی مشهد کاری می‌کنیم که مبلمان شما مثل روز اول تمیز شده و بدرخشد. خدمات خشکشویی مبلمان کلیه آلودگی‌ها را از تمامی زوایای مبل پاک و جدا می‌کند.
تغییرات چشمگیر مبل خود را پس از استفاده از خدمات قالیشویی شربت ثامن مشهد خواهید دید.این کار توسط دستگاه‌های مخصوص خشکشویی مبل انجام می‌شود.

خصوصیات مرکز حرفه ای در مبل شویی

درصورتی‌که آلودگی روی مبل به‌گونه‌ای باشد که با دستگاه‌های خشکشویی پاک نمی‌شوند به‌ویژه زمانی که رنگ مبل روشن است نیاز به خدمات شستشوی مبل وجود دارد. این کار نیازمند روش‌های آبشویی می‌باشد یعنی شستشو با آب انجام می‌شود. اما این کار نیز به روش‌های تخصصی دارد. قالیشویی ثامن مشهد برای این کار از بهترین دستگاه‌های مبل شویی استفاده می‌کند.

از مشخصات مبل شوی حرفه‌ای برای شستشوی مبلمان در منزل شما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- داشتن اطلاعات کافی در مورد انواع مبل
۲- استفاده از شوینده‌های مناسب برای شستشوی مبلمان
۳- کنترل درجه حرارت فوم شستشو و غلظت آن
۴- نظافت محل پس از اتمام کار شستشوی مبلمان
۵- پاسخگویی صریح و منطقی به مشتری

برای مبل شویی یا شستشوی مبلمان و خشکشویی انواع مبلمان چرمی، پارچه‌ای، فوم و نیز انواع :

مبلمان استیل، مبلهای راحتی،میز های و صندلی های غذاخوری و پذیرایی، انواع مبلمان های ایرانی و خارجی در منزل خود با استفاده از دستگاه مخصوص توسط پرسنل آموزش‌دیده کافیست با شرکت قالیشویی درمشهد تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.

ثبت سفارش آنلاین

با ثبت سفارش آنلاین در قالیشویی ثامن مشهد 10 درصد تخفیف ویژه بگیرید کافیست اطلاعات خود را وارد

خدمات دیگر در قالیشویی مشهد…

قالیشویی ثامن مشهد با قدمت 50 ساله و متخصص شستن و رفو فرش های دستبافت می باشد . در قالیشویی ثامن مشهدبا بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز، مجهزترین و کاملترین دستگاههای شستشو، کادری مجرب، با تجربه ومواد شوینده استاندارد، قادر به ارائه خدماتی ممتاز در خصوص شستشو فرش های شما شهروندان محترم مشهدی، تجار و بازرگانان گرامی می باشیم.

فهرست