قالیشویی ثامن مشهد

متخصص شستشو فرش های دستبافت ،نفیس و صادراتی

 شستشوی فرش دستبافت

یکی از بی نظیرترین انواع فرش فرش دستباف است که آمیخته از فرهنگ و اصالت کهن ایرانی است. از این رو نگهداری از فرش دستبافت و شستشوی فرش دستبافت نیازمند دقت و ظرافت خاصی است. شستشوی کامل این فرش ها در منزل به دلیل رسوب مقدار زیادی گرد و خاک به داخل الیاف فرش تاثیر چندانی ندارد. بنابراین بهتر است که برای شستن آن از خدمات کارخانه قالیشویی استفاده کرد.

قالیشویی ثامن مشهد، بهترین قالیشویی فرش دستباف در مشهد با بیش از 50 سال سابقه میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

روش شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی

نخستین اقدام لازم برای شستشوی فرش دستبافت، غبارگیری توسط دستگاه خاک گیر است و پس از خیساندن فرش ها دستگاه های شستشو که دارای شلاق های بزرگ و دوار هستند با چرخش روی سطح فرش آلودگی ها را می شویند.
آبکشی نیز در طی چندین مرحله جهت اطمینان از خارج شدن کامل مواد شوینده از فرش صورت می گیرد و بعد عمل آبگیری توسط نیروی گریز از مرکز حاصل از دستگاه مخصوص این کار انجام می شود.
و اما اگر فرش دستبافت شما دارای پوسیدگی‌ های خفیف باشد دستگاه آبگیر با دور چرخش کمتر حرکت می کند. برای فرش هایی که احتمال تغییر رنگ پس از شستشو وجود دارد از مواد تثبیت کننده استفاده می شود.

از بین بردن رنگ های قاطی شده در شستشوی فرش دستباف

مهمترین اصل انتخاب قالیشویی مناسب است تا رنگ های طبیعی بکار رفته در فرش دستباف پخش نگردد.
کارخانه قالیشویی موظف است سلامت فرش دستباف را حین شستشو تضمین کند و اگر آسیب به فرش برسد آن را ترمیم کند.
یک کارخانه قالیشویی حرفه ای با استفاده از تکنیک قلم زنی جهت زدودن لکه های رنگی فرش دستباف پس از شستشو استفاده می کند.
قرار گرفتن به‌ موقع فرش های دستباف در آبگیر لوله ای و خشک کردن سریع آنها جهت جلوگیری از رشد حشرات مضر مانند بیل الزامی است.
دستگاههای مدرن قالیشویی فرش دستبافت امروزه دارای برسهای بزرگ و دایره ای شکل می باشند که با روند استاندارد شستشو به آهستگی نقاط تیره و چرک فرش را می زدایند و برای آبگیری از محفظه استوانه ای با حرکت دورانی آب درون قالی خارج میشود این دستگاه قالیشویی نیز مجهز به سیستم حرارتی می باشد تا خنک شدن هرچه سریعتر قالی انجام شود حتی بدون ایجاد بوی بد حاصل از رطوبت.

ثبت سفارش آنلاین

با ثبت سفارش آنلاین در قالیشویی ثامن مشهد 10 درصد تخفیف ویژه بگیرید کافیست اطلاعات خود را وارد

خدمات دیگر در قالیشویی مشهد…

قالیشویی ثامن مشهد با قدمت 50 ساله و متخصص شستن و رفو فرش های دستبافت می باشد . در قالیشویی ثامن مشهدبا بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز، مجهزترین و کاملترین دستگاههای شستشو، کادری مجرب، با تجربه ومواد شوینده استاندارد، قادر به ارائه خدماتی ممتاز در خصوص شستشو فرش های شما شهروندان محترم مشهدی، تجار و بازرگانان گرامی می باشیم.

فهرست