قالیشویی ثامن مشهد

شستشو فرش های ماشینی به روش مکانیزه

شستشوی فرش ماشینی

چنانچه شستشوی فرش ماشینی اصولی باشد کیفیت فرش حفظ می‌شود و حتی طول عمر قالی افزایش می یابد.هر فرش ماشینی می تواند دارای سه تنوع مختلف تار و پودی باشد مانند نخ پرز،نخ تار،و نخ پودخ پرز

برای شستشو فرش ماشینی خود به روش اصولی به ما اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید.

هر فرش ماشینی می تواند دارای سه تنوع مختلف تار و پودی باشد مانند نخ پرز،نخ تار،و نخ پود

نخ پرز: این دسته شامل فرشهای پرز بلند ماشینی یا فرش شگی می باشند که شستشوی آن نیازمند دقت و ظرافت خاصی است.

مراحل شستشوی: شامل جارو‌ زدن ، برس کشیدن و با محلول شستشو شستن و بعد آویزان کردن قالی است و برای محافظت آخرین مرحله باید از ایجاد لکه روی فرش جلرو گیری کرد این که میتوان از اسپری ضد لک استفاده کرد.

هر فرش ماشینی می تواند دارای سه تنوع مختلف تار و پودی باشد مانند نخ پرز،نخ تار،و نخ پود

نخ تارکه فرشهای ماشینی پلی استر و یا همان ابریشم مصنوعی را شامل می‌شوند ‌ اینها قابلیت‌های چون ضد چروک بودن بدون پرز دهی و رنگ پذیری فوق العاده دارند.

از دیگر مزایای این فرش عدم جذب رطوبت در آن است و آلودگی های موجود در فرش به هنگام شستشو به آسانی از روی آن پاک میشود در نهایت در زمان کوتاهی نیز خشک می شوند که این قابلیت مختص مکان های جغرافیایی مرطوب می باشد.

هر فرش ماشینی می تواند دارای سه تنوع مختلف تار و پودی باشد مانند نخ پرز،نخ تار،و نخ پود

نخ پودکه شامل فرشهای پشمی و اکریلیکی میباشد اینها طول عمر بیشتری نسبت به فرش های پلی استر دارند و دچار آب رفتگی و تغییر در گذر زمان نمی شوند.

این فرش ها در مقابل شستشو و نور آفتاب بسیار مقاوم هستند و تحمل حرارت بالا را دارند معایب آن تنها پرزدهی بالا است.

جهت شستشوی آنها از شامپوهای شستشوی صنعتی استفاده می شود تا زردی ریشه فرش رخ ندهد و زاویه شستشوی این دست قالی ها به یک سمت می باشد تابه الیاف فرش آسیبی وارد نگردد.

سه نکته مهم در رابطه با انتخاب قالیشویی فرش های ماشینی

فرش های ماشینی به دلیل دارا بودن الیاف پلاستیکی گرد و غبار بیشتری را نسبت به فرش های دستباف به خود جذب میکند از این رو انتخاب قالیشویی مناسب و درجه یک الزامی است و یکی از مهمترین معیارهای انتخاب قالیشویی در مشهد مناسب داشتن مجوز از سمت اتحادیه صنف قالیشویان شهر است.

ویژگی دیگر در اولویت انتخاب قالیشویی فرش ماشینی مهارت آن در خشک کردن و ترمیم و رفو گری است.

این نکته را باید در نظر داشت که تحویل سالم فرش نیازمند به یک قالیشویی مکانیزه و مجهز است که روشهای مدرن را جایگزین روش های سنتی مانند خشک کردن سنتی انجام دهد تا فرش شرایط بد آب و هوایی را متحمل نشود. قالیشویی قابل اعتماد با در نظر گرفتن نوع الیاف و رنگ آمیزی فرش که پیشتر به آن اشاره شد خدمات شستشوی فرش را ارائه می دهد.

ثبت سفارش آنلاین

با ثبت سفارش آنلاین در قالیشویی ثامن مشهد 10 درصد تخفیف ویژه بگیرید کافیست اطلاعات خود را وارد

خدمات دیگر در قالیشویی مشهد…

قالیشویی ثامن مشهد با قدمت 50 ساله و متخصص شستن و رفو فرش های دستبافت می باشد . در قالیشویی ثامن مشهدبا بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز، مجهزترین و کاملترین دستگاههای شستشو، کادری مجرب، با تجربه ومواد شوینده استاندارد، قادر به ارائه خدماتی ممتاز در خصوص شستشو فرش های شما شهروندان محترم مشهدی، تجار و بازرگانان گرامی می باشیم.

فهرست