قالیشویی ثامن مشهد

شستشو تخصصی انواع موکت

شستشو تخصصی انواع موکت

موکت ها در انواع مختلف کبریتی و چمن مصنوعی و … قابل استفاده در منازل مسکونی، سالن های ادارات، آمفی تئاتر، سالن نمازخانه مدارس، مساجد و … می باشند.
بر اثر تردد و رفت و آمد، وجود ذرات گرد و غبار، ریختن لکه های مختلف مانند روغن و چای و… امکان وجود آلودگی در موکت بسیار است.بطوری که نمایی کثیف و زشت از خود نشان خواهد داد.
در اکثر مواقع با چسب به کف زمین می چسبند و امکان جداسازی آنها با پارگی و آسیب همراه است.بنابراین استفاده از سیستم خوب و راحت شستشوی موکت ، لازم و ضروری به نظر می رسد.

انواع شستشوی موکت به دو صورت مکانیزه و غیر مکانیزه

روش غیرمکانیزه
در این روش از ماشین آلات تخصصی و صنعتی استفاده نمی شود. در رابطه با سیستم مکانیزه از کیفیت پایین تری برخوردار است. بیشتر در مورد وجود  لکه  انجام می شود. در شستشوی موکت از مایع مخصوص شستشو و اسفنج استفاده می شود.

  روش مکانیزه
در این روش به وسیله مواد شوینده خاص و از دستگاه های مکانیزه و تخصصی استفاده می کنند.
شستشوی موکت در محل نیز به یکی از چهار روش زیر انجام می شود:

   دستگاه موکت شوی برسی
بعد از ریختن آب و مواد شوینده در مخزن آب تمیز، این مواد بر روی موکت اسپری می شود.برس در واقع موکت را می ساید. در مرحله پایانی پاروی مکش، نسبت به جمع آوریآب کثیف اقدام می کند.

 دستگاه موکت شویی اسپری مکش
بعد از اسپری آب و مواد شوینده بر سطح موکت، آلودگی ها در آب حل می شوند.
در این روش به صورت همزمان عمل خشک کردن موکت نیز انجام می شود. معمولاً در مکانهایی که دسترسی به آن سخت است، استفاده می شود.

دستگاه پولیشر و مکنده صنعتی(جارو برقی صنعتی)
کار شستشو و برس زدن موکت بوسیله دستگاه پولیشر و با دستگاه جاروبرقی صنعتی کار خشک کردن موکت انجام می شود.

موکت شویی با بخار
در روش موکت شویی در منزل با بخار آب داخل مخزن تمیز، بوسیله بویلر، بخار می شود. بخار با فشار زیاد بر روی موکت اسپری می شود.  همزمان با انجام کار مکش، آب آلوده به مخزن آب کثیف انتقال می یابد.

موکت شویی در منزل در قبال لکه و تاخوردگی موکت
در این زمینه باید به نوع لکه و مدت زمان وجود آن در موکت دقت کرد.اگر لکه تازه باشد، می توانید از شوینده مناسب برای از بین بردن آن استفاده کنید.شاید لکه بصورت ماندگاری در الیاف موکت جاخوش نموده و زمان زیادی هم از آن می گذرد.در این صورت  تمیز کردن آن چندان راحت نیست.در اینگونه موارد اگر در تهران سکونت دارید، کار را به کاردان بسپارید.از بهترین موکت شویی تهران در محل استفاده نمایید، تا موکتی تمیز تحویل بگیرید.
اگر وجود تاخوردگی در موکت تازه باشد. در این صورت با اتو کردن می توانید آن را درست کنید.اما اگر تاخوردگی موکت کهنه باشد، باید بهترین موکت شویی تهران در محل را انتخاب نمایید.یقیناً آنان بر اساس تبحر خاص و هنر خود نسبت به موکت شویی در  منزل یا هر جای دیگر اقدام می کنند. بعد از خشک کردن موکت به رفع نقص آن می پردازند.

انتخاب بهترین قالی شویی برای شست و شوی موکت در منزل یا کارخانه

یکی از چالش های افراد هنگام نیاز به شستشوی فرش و موکت انتخاب بهترین قالی شویی  برای شست و شوی قالی یا شست و شوی موکت در منزل و یا کارخانه میباشد . راههای زیادی ممکن است برای انتخاب قالیشویی مناسب پیش روی شما باشد. بعضی از افراد به دنبال سابقه قالی شویی هستند و به دنبال قالیشوییهای قدیمی تر میگردند.

بعضی از افراد با پرس و جو از آشنایان در مورد کیفیت کار قالی شویان سعی در انتخاب بهترین قالی شویی را دارند. عده ای نیز در فضای مجازی به دنبال انتخاب خود هستند و نمونه های کار و دستگاههای مورد استفاده در قالی شویی را معیار انتخاب خود قرار می دهند.
از هرکدام از راههایی که استفاده می کنید در نظر داشته باشید که یک قالی شویی معتبر باید پروانه کسب و مجوز فعالیت داشته باشد .
قالی شویی مورد نظر باید ترکیبی از قالی شویی مکانیزه و سنتی باشد که بنا به ماهیت کار، نوع، جنس و تار و پود فرش و موکت از مناسبترین روش و ماده ی شست و شو استفاده کند تا کار .
حتما به این مساله توجه داشته باشید که قالی شویی مورد نظر دارای گرمخانه مکانیزه خودکار باشد زیرا گرمخانه های سنتی جوابگوی حجم عظیم کار مخصوصا در زمانهای نزدیک به ایام عید نیستند.در دسترس بودن قالی شویی و اینکه در نزدیکی محل سکونت شما باشد یکی دیگر از موارد مهمی است که باید به آن توجه داشت.

قالیشویی ثامن مشهد یکی از با سابقه ترین و پیشرفته ترین قالی شویی ها و موکت شویی در مشهد میباشد که علاوه بر خدمات قالی شویی خدمات موکت شویی در کارخانه شست و شوی موکت در منزل را ارائه می دهد.
بهترین راه برای موکت های چسبیده به زمین و راه پله ها شست و شوی موکت در منزل میباشد که توسط بسیاری از شرکت های قالیشویی در مشهد مختلف انجام می شود .
یکی از مهمترین نکات برای شست و شوی موکت در منزل آن است که آب و مواد شوینده به وسایل مورد استفاده در منزل آسیبی نرساند. از طرف دیگر شست و شوی موکت در منزل باید به گونه ای باشد که موکت بعد از شست و شو خشک شده و خیس نماند، زیرا مرطوب ماندن موکت ممکن است باعث زرد شدن موکت و بو گرفتن آن شود.
در موکت شویی در کارخانه و شست و شوی موکت در منزل باید به گونه ای باشد که بتواند تمام لکه های روی موکت را پاک کرده و مو و پرزهای چسبیده به آن را بردارد.
اگر به دنبال یک قالیشویی و موکت شویی در مشهد هستید که با کیفیت بالا و هزینه مناسب خدمات موکت شویی در کارخانه و شست و شوی موکت در منزل را برای شما انجام دهد، قالی شویی مشهد با پرسنلی مجرب و تجهیزاتی پیشرفته میتواند مناسب ترین انتخاب برای شما باشد.

ثبت سفارش آنلاین

با ثبت سفارش آنلاین در قالیشویی ثامن مشهد 10 درصد تخفیف ویژه بگیرید کافیست اطلاعات خود را وارد

خدمات دیگر در قالیشویی مشهد…

قالیشویی ثامن مشهد با قدمت 50 ساله و متخصص شستن و رفو فرش های دستبافت می باشد . در قالیشویی ثامن مشهدبا بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز، مجهزترین و کاملترین دستگاههای شستشو، کادری مجرب، با تجربه ومواد شوینده استاندارد، قادر به ارائه خدماتی ممتاز در خصوص شستشو فرش های شما شهروندان محترم مشهدی، تجار و بازرگانان گرامی می باشیم.

فهرست